Warsaw Business Guide - logo
Nauka i Biznes - logo
               Książkę pt.:"Mistrzowie Nauki- rzecz o zespołach naukowych" dedykujemy tym, którzy szukają inspiracji. Tym, którzy dają szansę życiu, aby ich zaskakiwało. Tym, którzy niespodziewanie budzą się z nowymi pomysłami i odnajdują w sobie energię, aby dokonywać rzeczy, wydawałoby się na pozór, niemożliwych. Zespołom naukowo-badawczym, uczonym, przedsiębiorcom, politykom, pasjonatom, menedżerom, finansistom, samorządowcom i wszystkim, którzy interesują się odkryciami, nauką, ekonomią, gospodarką czy innowacjami.

Czytaj więcej...

   Zamów NAUKA I BIZNES - cena 1 egzemplarza = 19,98 zł, w tym wysyłka - list polecony    Aby zamówić: 1. podaj liczbę egzemplarzy i nr wydania, 2. podaj dane i adres  do wysyłki, 3. wyślij e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z tytułem i nr wydania 4. w mailu zwrotnym otrzymasz nr konta, na które należy wpłacić należność  za zamówienie, 5. po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy magazyn w ciągu 48h.    
Książka "Pasje i marzenia liderów XXI wieku" Cena książki (1 egz.) = 39,90 zł, w tym wliczony koszt wysyłki - list polecony. Aby zamówić: 1.podaj liczbę egzemplarzy  2. podaj dane i adres  do wysyłki, 3. wyślij e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 4. w mailu zwrotnym otrzymasz nr konta, na które należy wpłacić należność  za zamówienie, 5. po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy magazyn w ciągu 48h. (wystawiamy F vat)  

Czytaj więcej...

  Zamów e-prenumeratę NAUKA I BIZNES  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

Welcome to the leading company delivering services that combine quality, reliability and compliance!

Znajdź nas na:

Kontakt

Newsletter

Get latest updates and offers.
Poland Business Guide 2020
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος